Language
Arama
Yemtar Makina Sanayi ve Tic. A.Ş.

37. hizmet yılımızda, hızla büyüyen Türk ekonomisinde anahtar teslim yem fabrikaları kurmanın kıvancını yaşıyoruz.

Yemtar Hakkında

1980’den bugüne hep daha iyiye! Yemtar; uzman teknik kadrosu, deneyimli personeli ve yeni teknolojilerle gücünüze güç katan ARGE çalışmalarıyla hep daha iyisi için projeden taahhüte çalışıyor, çalıştırıyor!

İncele

Proje Danışmanlık

Yem, hayvancılık, tarım, gıda, kimya, enerji ve madencilik alanlarından birinde faaliyet gösteren bir tesisin anahtar teslim projelendirilmesi veya müşteri talepleri ve tesis gereksinimleri doğrultusunda üretim hattının, teknolojilerinin revize edilmesi uzman bir kadro tarafından yapılmaktadır.

Haberler

AR-GE Merkezimizle İnovasyon Temel Fonksiyonumuz Oldu.

Toplumsal gelişmeyle artan sağlık ve hijyen standartlarına en iyi şekilde yanıt vermek, sürdürülebilirliği sağlamak isteyen YEMTAR için Ar-Ge ve inovasyon temel fonksiyonlarından biri olm...

İncele

6-8 Temmuz Tarihlerinde VIV Türkiye Fuarı'ndayız.

YEMTAR ARGE MERKEZİ’NDEN BİR İLK DAHA Türkiye’nin ilk Şanzımanlı Pelet Presi Teknolojisi şimdi en çok tercih edilen Ø660 model serisiyle üretiminize güç katacak. 1980 yılında...

İncele

7. Uluslararası IDMA Değirmenciler Fuarı'ndaydık.

İstanbul CNR Expo'da düzenlenen IDMA Değirmenciler Fuarı'nda ulusal ve uluslararası müşterilerimizle buluştuk. Miller Değirmenci Technical Days'de sunumlarımızı gerçekleştirdik....

İncele

Anahtar Teslim

37. hizmet yılımızda, hızla büyüyen Türk ekonomisinde anahtar teslim yem fabrikaları kurmanın kıvancını yaşıyoruz.

Pelet Presi

Türkiye'nin ilk Şanzımanlı Pelet Presi Teknolojisi şimdi en çok tercih edilen Ø660 model serisiyle üretiminize güç katacak. Yüksek verimli motor ve şanzıman teknolojisiyle %96 verim, daha düşük enerji tüketimi, daha yüksek üretim!

Servis Bakım Hizmetleri

Kapasite artırımı, bakım ya da problem tespit ve çözümü gibi konularda desteğimizi almak için iletişim formunu doldurup göndermeniz yeterli. Size en kısa zamanda dönüş yapılacaktır.

0
TOPLAM ALAN
0
KAPALI ALAN
0
MAVİ YAKA
0
BEYAZ YAKA

Yemtar Tecrübesiyle

Proje Danışmanlık


Öncelikle sizin ve pazarınızın ihtiyaçları irdelenerek en uygun çözüme birlikte karar veriyoruz. Ardından elde edilen bilgiler ışığında proje ekibimizin mühendislik çalışmalarıyla, ilgili çözümü her şeyi ile uygulanabilir bir projeye dönüştürüyoruz.

İmalat


Proje kapsamında size özel olarak tasarlanan ürünlerin tamamını zengin makine parkurumuz ile en hassas şekilde imal edip kalite kontrol aşamalarından sonra sevkiyata hazır hale getiriyoruz.

Teslim


Sevkiyat gerçekleştikten sonra kurulum sürecimiz başlıyor. Kurulum süreci boyunca yanınızda oluyoruz.

Devreye Alma


Kurulumu tamamlanan tesisinizi çalıştırıp personelinizi yetiştirdikten sonra size anahtarı teslim ediyoruz.

Satış Sonrası Hizmetler


Tesisinizi çalışır durumda tutmak, oluşabilecek arızaları en kısa sürede gidererek kayıplarınızı önlemek için dünya çapında geniş distribütör ağımızla 7/24 hazırız.